У Івано-Франківську комунільне підприємство "Центр розвитку міста та рекреації" посилено працює над дезинфекцією парків, лавок, гойдалок, майданчиків. А у соцмережах з’являються пости франківців з пропозиціями довезення на роботу персоналу лікарень (ФОТО)
У Івано-Франківську комунальне підприємство "Центр розвитку міста та рекреації" посилено працює над дезинфекцією усіх об’єктів обслуговування.Про це повідомляється у Фейсбук.
"Проводиться обробка дезрозчином лавок, урн, гойдалок, лежаків, дитячих майданчиків. Окрема подяка КП "Муніципальна дорожня компанія" за миття територій!
Ми вдячні, що ви любите прогулянки нашим чудовим парком, однак просимо віднестися з розумінням до того, що на час карантину зачинено частину наших об’єктів інфраструктури, зокрема кімнату матері і дитини, баскетбольний майданчик. Крім того настійливо просимо не користуватися дитячими ігровими комплексами, оскільки дітки перебувать в досить тісному контакті!
Бережіть себе! Добра та позитиву усім!", - говориться в повідомленні.
У соцмережах з’являються пости франківців з пропозиціями довезення на роботу персоналу лікарень та комунальних підприємств, які забезпечують життя міста.
Крім того, в умовах загрози коронавірусом міський голова Руслан Марцінків доручив КП “Електроавтотранс” розробити спецрейси для довезення медиків на роботу.
У соцмережах з’являються пости франківців з пропозиціями довезення на роботу персоналу лікарень та комунальних підприємств, які забезпечують життя міста.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
















