Гарячі новини

Турзона

Великобританія приєдналася до санкцій США проти Мосбіржі

 

 

Великобританія після рішення  США розширила список санкцій, спрямованих, як стверджується, на ослаблення " військової машини " Росії, пише  DW.

Московську біржу европейські санкції відрізали від доллара та євро

Московську біржу европейські санкції відрізали від доллара та євро.

Московська біржа повідомила про зупинення торгів доларів та євро з 13 червня через нові американські санкції,  що фактично означає ізоляцію від доларової системи.

В Ірані визначено всіх кандидатів для участі у президентських виборах

В Ірані визначено всіх кандидатів для участі у президентських виборах.

Рада вартових конституції Ірану (спеціальний орган із 12 осіб, які визначають, хто йде на вибори, а хто ні) закінчила фільтрацію потенційних кандидатів для участі у дострокових президентських виборах, які відбудуться 28 червня.

Le Figaro:"Макронізм руйнується"

"Макронізм руйнується", - написав у твіттері головний редактор однієї з провідних французьких газет Le Figaro Алексіс Брезе, коментуючи підсумки виборів до Європарламенту, якого цитує Країна. 

Значні успіхи вкрай правих партій у Франції та Німеччині не змогли підірвати центристську більшість у Європейському парламенті

Значні успіхи вкрай правих партій у Франції та Німеччині не змогли підірвати центристську більшість у Європейському парламенті – такими є результати загальноєвропейських виборів, що відбулися в неділю, 9 червня, пише DW.

ГО “Територія” в межах програми “ULEAD з Європою” надає ветеранам та чинним військовим можливість відпочити в Дністровському каньйоні

ГО “Територія” в межах програми “ULEAD з Європою” надає ветеранам та чинним військовим можливість відпочити у селі Бакота, що у лісах Подільських Товтр та схилах Дністровського каньйону.Про це повідомили представники 

  • Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии
  • Подробнее
  • Байден тимчасово заборонив надавати притулок нелегалам із Мексики

    Президент США Джо Байден тимчасово заборонив надавати притулок іммігрантам, які нелегально перетинають південний кордон Сполучених Штатів. Про це йдеться у заяві, поширеній прес-службою Білого дому.

    Ленты новостей