Комітет ВРУ з питань нацбезпеки підтримав виключення Савченко
Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки звернеться до Генпрокуратури щодо звинувачення Савченко у держзраді. Про це сказав голова комітету нардеп Сергій Пашинський на засіданні 18 січня.
"Та інформація, яку ми заслухали, дає нам підстави звернутися до ГПУ, щоб дали правову оцінку заявам Вінника, заявам представників СБУ. І в нас є чинне законодавство, хай воно йде в рамках чинного законодавства", - сказав Пашинський.
Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки підтримав виключення народного депутата Надії Савченко шляхом голосування, передає "112 Україна".
До цього нардеп Андрій Тетерук представив поставнову про припинення членства нардепа Савченко у комітеті.
"Згідно з метою припинити роботу народного депутата Савченко в лавах нашого комітету, комітет з метою недопущення розголошення інформації, яка відноситься до державної таємниці, незважаючи на те, що член комітету повинен брати участь у засіданнях, де розглядаються питання, пов’язані з державною таємницею, я прошу підтримати цю постанову і прийняти її в цілому", - сказав Тетерук.
 
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии

















