Дві компанії Пінчука «Інтерпайп» та EastOne виділять на закупівлю тестів на виявлення коронавірусу 2 мільйони доларів
Таке рішення акціонери «Інтерпайп» та EastOne, Віктор та Олена Пінчуки, ухвалили після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.
Зокрема, компанії вирішили долучитися до загальнодержавної ініціативи щодо інформування українців про небезпеку поширення коронавірусу та застосування превентивних методів боротьби з хворобою.
«В межах реалізації цієї ініціативи компанія вже виділила 2 мільйони доларів на загальнодержавну закупівлю тестів на коронавірус, частина цих коштів буде спрямована до Дніпропетровської області», — йдеться у повідомленні компанії EastOne.
Крім цього, там не виключають, що готові збільшити обсяги фінансування програм щодо протидії коронавірусу після того, як буде ухвалено план першочергових потреб Дніпропетровщини.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии















