Гарячі новини

У Німеччині пропонують працевлаштовувати українців без знання німецької мови

У Німеччині пропонують спростити працевлаштування українців, надавши можливість влаштовуватися на роботу без знання німецької мови. Про це повідомляє Тagesschau.

«Щоб по-справжньому використати потенціал нашого ринку праці, ми маємо запустити інтеграційний турбодвигун у Німеччині. Ми все ще надто бюрократичні та негнучкі, коли справа стосується інтеграції на ринку праці. Має бути можливість розпочати роботу без попереднього проходження мовних та інтеграційних курсів», — заявив керуючий директор Асоціації міст та муніципалітетів Андре Берхеггер.

«Ми маємо бути готовими до того, що до нас продовжать прибувати біженці з України. Також на даний момент не очікується, що більшість українців повернуться на батьківщину найближчим часом. Тому нам потрібні стійкі інтеграційні структури для цієї групи», – додав Берхеґґер. У Німеччині пропонують спростити працевлаштування українців, надавши їм можливість влаштовуватися на роботу без знання німецької мови. Про це повідомляє Тagesschau. «Щоб по-справжньому використати потенціал нашого ринку праці, ми маємо запустити інтеграційний турбодвигун у Німеччині. Ми все ще надто бюрократичні та негнучкі, коли справа стосується інтеграції на ринку праці. Має бути можливість розпочати роботу без попереднього проходження мовних та інтеграційних курсів», — заявив  Берхеггер.

«Ми маємо бути готовими до того, що до нас продовжать прибувати біженці з України. Також на даний момент не очікується, що більшість українців повернуться на батьківщину найближчим часом. Тому нам потрібні стійкі інтеграційні структури для цієї групи», – додав він.