Гарячі новини

Рейди ФБР щодо Трампаі можуть передати йому президентство- CNN

Коментатор CNN і співведуча "The View" Алісса Фара Гріффін заявила у вівторок, що міністерство юстиції (DOJ) по суті передало колишньому президенту Дональду Трампу номінацію та, можливо, президентство у 2024 році.

«Це, я сподіваюся, виходить за рамки простого недотримання деяких законів про архівування, або Міністерство юстиції щойно висунуло Дональда Трампа кандидатом від Республіканської партії та, можливо, президентом, якщо це здається як якесь масове перевищення, а не щось неймовірно серйозне, це дуже добре для Дональда Трампа", - сказала Фара Гріффін під час програми "Новий день" CNN.

Вона сказала, що Трамп «знає, як зіграти це на свою користь», і зазначила, що колишній президент був тим, хто повідомив цю новину. 

 

Фара Гріффін також звернула увагу на коментарі республіканців. «Це бананова республіка, цього не повинно статися, якщо вони роблять це з президентом, ФБР зробить це з вами». Я думаю, що зараз у нього хороший день, і я сподіваюся, що Міністерство юстиції впоралося з цим", - сказала вона. 

Директор зі стратегічних комунікацій Білого дому Алісса Фарах розмовляє з журналістами після телевізійного інтерв’ю біля Білого дому у Вашингтоні, США, 21 жовтня 2020 року. 

Директор зі стратегічних комунікацій Білого дому Алісса Фарах розмовляє з журналістами після телеінтерв’ю біля Білого дому у Вашингтоні, США, 21 жовтня 2020 р.  (REUTERS/Al Drago)

 

Фара Гріффін працювала директором зі стратегічних комунікацій Білого дому під час адміністрації Трампа. Колишній президент оприлюднив заяву в понеділок увечері, в якій говориться, що його дім у Мар-а-Лаго був «в облозі» «великої групи» агентів ФБР. 

Бріанна Кейлар з CNN сказала, що після рейду республіканці бачать певні переваги в проміжних термінах.