Гарячі новини

Пєсков: "Інтерв'ю Путіна американському журналісту Такеру Карлсону було адресовано не владі США, а широкій аудиторії людей на Заході".

Інтерв'ю президента РФ В. Путіна американському журналісту Такеру Карлсону "було адресовано не владі США, а широкій аудиторії людей на Заході". Про це заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков.

У розмові з ТАРС він розповів, що саме Кремль вважає "головним результатом цього інтерв'ю" та оцінив "рівень атак ззовні на російські системи протягом останніх двох років".

Нагадується, що за першу добу інтерв'ю набрало більше 150 млн переглядів в одному лише X (раніше Twitter).

"Нам головне, щоб наш президент був почутий. А якщо він буде почутий, значить, більше людей замисляться ... Росії важко протистояти США в пропагандистському плані, тому що англосакси так чи інакше володіють усіма найбільшими мовниками, усіма найбільшими газетами. І на цьому тлі інтерв'ю Карлсону – дуже хороша можливість донести до людей позицію Москви. ...Вони чудово знають, що це  - питання бажання. Бажання щось зробити, щоб вийти на переговорний трек. Цього бажання та політичної волі до цього поки що ми не фіксуємо з боку США ".