Гарячі новини

На Львівщині відремонтували 12 км дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, що веде до майбутнього пункту пропуску на кордоні з Польщею

На Львівщині відремонтували 12 км дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, що веде до майбутнього пункту пропуску на кордоні з Польщею за 156,5 млн грн.

Загальна протяжність траси - 60 км.

 

«Ділянку дороги від Дрогобича до межі Самбірського району розпочали ремонтувати ще у 2018 році. Тоді провели роботи зі зрізу пошкодженого дорожнього покриття, підсилення основи із щебенево-піщаної суміші та уклали нижній шар асфальтобетону. Через відсутність цільового фінансування, ремонтні роботи на цій ділянці були призупинені. Цього року ми відновили ремонт автошляху і сьогодні ми можемо вже насолоджуватися поїздкою на цій дорозі», – повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

 

 

 

Ремонтники влаштували асфальтобетонне покриття проїжджої частини, встановили зупинки та облаштували тротуари в межах сіл та міст, нанесли розмітку й встановили дорожні знаки.