Гарячі новини

Канада розширила російський список санкцій ще на 38 прізвищ, а також внесла до нього 16 юридичних осіб, які пов'язані "з російською пропагандою"

Канада розширила російський список санкцій ще на 38 прізвищ, а також внесла до нього 16 юридичних осіб, які, за твердженням Оттави, пов'язані "з російською пропагандою". Про це у п'ятницю йдеться у документі, розміщеному на сайті канадського МЗС.

Зокрема, до списку потрапили провідний ВДТРК Сергій Брільов, військовий кореспондент ВДТРК Євген Піддубний, заступник головного редактора медіагрупи "Росія сьогодні" Дмитро Горностаєв, головний редактор Служби інформації НТВ Тетяна Міткова, заступник генерального директора ВАТ "Комерсант" Андрій Колесс голова Ради Фонду розвитку та підтримки Міжнародного дискусійного клубу "Валдай" Андрій Бистрицький, журналістки Валерія Калабаєва та Олена Чугулєва.

Під рестрикції підпали артист і шоумен Михайло Галустян, співачка Вікторія Дайнеко, актор Дмитро Дюжев, співачка Лариса Доліна, музикант Ігор Бутман, актор Максим Аверін, телеведуча Дана Борисова, співаки Олександр Буйнов, Олександр Маршал, Микола Расторгуєв та Діма Білан,  а також депутат Держдуми Олександр Хінштейн.

Обмеження з боку Канади також торкнуться почесного голови президії Ради із зовнішньої та оборонної політики Сергія Караганова, рок-музиканта Сергія Бобунця, директора медіагрупи NewsFront Євгена Глотова, засновника Громадського комітету з виявлення іноземного втручання Олександра Іонова. та засновника "Інфоросу" Анастасію Кирилову.