"Війна на Донбасі". У Сенаті Франції сподіваються, що візит Макрона до РФ допоможе подолати кризу навколо України
Глава комісії Сенату Франції із закордонних справ, оборони та збройних сил Крістіан Камбон висловив сподівання, що "поїздка президента республіки Емманюеля Макрона у понеділок до Росії послужить урегулюванню кризи навколо України".
"Необхідно, щоб ця місія дала конкретні результати", - сказав Камбон у понеділок в ефірі парламентського телеканалу Public Sénat. "Наразі ми бачимо продовження військових приготувань, і ситуація зберігає небезпечний характер", - вважає він.
Камбон нагадав, що "президент Макрон із самого початку своїх повноважень виступав за підтримку діалогу з Росією".
"Ми в Сенаті також завжди були переконані, що потрібно зберігати діалог з Росією. Все, що сприяє діалогу, на наш погляд, позитивне", - заявив французький сенатор.
Він наголосив, що 8 лютого президент Франції планує відвідати Київ у рамках своєї дипломатичної місії. "Україна також має зробити зі свого боку кроки, щоб сприяти врегулюванню", - вважає Камбон.
Макрон у понеділок прямує з візитом до Росії для переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним. Лідери двох країн тричі протягом останніх десяти днів провели телефонні переговори.
Останнім часом у західних країнах, а також у Києві звучать твердження про можливе вторгнення Росії на українську територію.
Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков раніше назвав подібну інформацію "порожнім та безпідставним нагнітанням напруженості".
Він наголосив, що "Росія ні для кого не становить загрози, і нагадав, що всі переміщення російських військ відбуваються на її власній території".
При цьому Пєсков не виключив "можливості провокацій для виправдання таких заяв і попередив, що спроби силового вирішення кризи на південному сході України матимуть найсерйозніші наслідки".
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии















