Гарячі новини

В Україні в державних органах та підприємствах на все літо заборонено користуватися кондиціонерами - Шмигаль

В Україні в державних органах та підприємствах на все літо заборонено користуватися кондиціонерами, повідомляє прем"єр-міністр Денис Шмигаль.

"Щоб покращити ситуацію в енергосистемі, ми одночасно працюємо із двох сторін. Відновлюємо та розширюємо генерацію і одночасно зменшуємо споживання. Починаємо із себе, заявив він. - Серед усіма органами державної влади поставлено завдання зменшити споживання електроенергії".

Відповідне розпорядження Уряду ухвалене Верховною Радою.

Міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні державні адміністрації мають відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель та прилеглої території.

"Ми також рекомендуємо правоохоронним органам, органам судової влади, іншим державним органам зробити аналогічні кроки. Місцевій владі — обмежити вуличне освітлення. Бізнес закликаємо також обмежити використання кондиціонерів та іншого енергоємного обладнання, яке не є критичним для виробничої діяльності. Виняток — не буде обмежуватися використанням кондиціонерів у лікарнях та на підприємствах, де кондиціонування повітря є частиною виробничого процесу", пояснює Денис Шмигаль.