Гарячі новини

В американському плані мирного врегулювання ситуації в Україні залишилося лише кілька спірних пунктів - Трамп

В американському плані мирного врегулювання ситуації в Україні залишилося лише кілька спірних пунктів. Про це у соцмережі Truth Social заявив президент США Дональд Трамп.
 
"Залишилися лише кілька пунктів розбіжностей", - написав Тамп у свойому дописі.
 
Таким чином Трамп підкреслив незначність розбіжностей, що залишилися.
 
Раніше американський лідер заявив , що конфлікт в Україні скоро завершиться шляхом укладання мирної угоди.
 
При цьому в новій версії американського плану мирного врегулювання конфлікту відсутні слова про обмеження чисельності ЗСУ до 600 тисяч осіб. 
 
Початкова версія плану мирного врегулювання ситуації в Україні з 28 пунктів була перероблена з урахуванням пропозицій Росії та України, заявив Трамп.
 
«Вихідний мирний план із 28 пунктів, розроблений Сполученими Штатами, було доопрацьовано з урахуванням додаткових пропозицій обох сторін. Залишилося лише кілька пунктів, через які є розбіжності», — написав він.
 
Міністр армії США Дрісколл вестиме переговори з Києвом щодо мирного плану в той час, як представник лідера країни Стів Уіткофф відвідає Москву,  повідомив  Трамп у Білому домі.
 За його словами, це буде "остаточне узгодження мирного плану".