Гарячі новини

Усі заступники міністра оборони написали заяви на звільнення добровільно після прохання Умерова і більше на ці посади не повернуться

Усі заступники міністра оборони написали заяви на звільнення добровільно після прохання Умерова і більше на ці посади не повернуться, пише УП з посиланням "Йде повне оновлення".

Анна Маляр, Володимир Гаврилов, Ростислав Замлинський та Денис Шарапов звільнено з посад заступників міністра оборони України. Крім того, свої посади втратили Андрій Шевченко (заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції), Віталій Дайнега (заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації) та Костянтин Ващенко (державний секретар Міноборони України). Про це рішення Кабінету Міністрів України повідомив постійний представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук.

За даними онлайн-видання Liga net, із команди минулого міністра оборони України Олексія Резнікова на посаді залишився лише перший заступник міністра оборони генерал Олександр Павлюк.

Наразі тривають консультації щодо кандидатів у заступники міністра оборони.