Гарячі новини

Україна повернула додому 160 оборонців, серед визволених - 115 захисників Маріуполя та "Азовсталі"

Україна та Росія провели в п'ятницю, 26 червня, черговий обмін військовополоненими.
 
Згідно з офіційними повідомленнями, цього разу вдалося визволити з російського полону ще 160 військовослужбовців.
 
Усі врятовані оборонці перебували в неволі з 2022 року, а частина з них брала участь в обороні Маріуполя та комбінату "Азовсталь", про що повідомив у соціальних мережах  Володимир Зеленський.
 
"Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні - військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках", - поінформував він.