Що у РФ пишуть про переговори: "Питання територіальних поступок України на Донбасі гальмує процес урегулювання конфлікту"
Питання територіальних поступок України на Донбасі гальмує процес урегулювання конфлікту. Про це заявив віце-президент США Джей Ді Венс в інтерв'ю британському порталу UnHerd, пише ТАРС.
Він також повідомив про досягнення прогресу на переговорах щодо врегулювання конфлікту в Україні після консультацій із російською делегацією на чолі зі спецпредставником президента РФ Кирилом Дмитрієвим у Майамі.
Ключові заяви віце-президента США:
- За підсумками консультацій у Майамі можна говорити про прогрес на переговорах щодо України: "Я вважаю, що прорив, якого ми досягли, полягає в тому, що всі питання тепер обговорюються відкрито".
- Питання територіальних поступок України на Донбасі гальмує процес урегулювання конфлікту: "Ця територіальна поступка є суттєвою перешкодою на шляху переговорів".
- Прогрес у вирішенні українського конфлікту є, проте немає абсолютної впевненості у його врегулюванні мирним шляхом: "Я думаю, є велика ймовірність, що це станеться, але також дуже ймовірно, що ні".
- На переговорах щодо України обговорюється питання можливого спільного контролю над Запорізькою АЕС: "Хто контролює Запорізьку АЕС? Чи може вона контролюватись спільно? Чи має вона контролюватись однією чи декількома сторонами?".
- У ході переговорів обговорюється у тому числі статус росіян на Україні: "Що в кінцевому підсумку станеться з етнічними росіянами, які все ще перебувають на Україні? Що станеться з етнічними українцями, які все ще перебувають у Росії?"
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии















