Гарячі новини

Під контроль взято маршрути постачання російських військових у Бахмуті – ЗСУ

Збройні сили України оголосили про звільнення села Кліщеївка, яке знаходиться приблизно за 6 км на південний захід від Бахмута. ЗСУ штурмували село протягом майже чотирьох місяців. "Ми підтверджуємо звільнення населеного пункту Клещеївка. Підрозділами 80-ї окремої десантної штурмової бригади, а також об'єднаної штурмової бригади Національної поліції "Лють" Клещеївка звільнена, вона українська", - заявив начальник прес-служби Східного угрупування військ ЗСУ Ілля Євлаш.

Пізніше визволення села підтвердив і президент України Володимир Зеленський.

У процесі деокупації Кліщіївки Донецької області українська армія завдала російським окупантам дуже потужного удару, в ефірі національного телемарафону, який транслює телеканал "Рада", повідомив керівник прес-служби 

"Кліщіївка сьогодні офіційно звільнена від окупантів. Наші захисники продовжують закріплюватися на місцевості та проводять стабілізаційні дії, з розмінування у тому числі. На цьому напрямі завдали дуже потужної поразки ряду окупаційних підрозділів, а саме: десантним підрозділам окупаційної армії, батальйону" , також "Шторм Z" з російськими злочинцями, головному розвідувальному управлінню (ГРУ) Генштабу РФ, також розбили і завдали потужних ударів по мотострілецьких підрозділах окупаційної армії", - сказав він.

За його повідомленням, українські військові "отримали для себе плацдарм, який надалі дозволить розвивати наступальні дії та звільняти [українську] землю від окупантів".

Євлаш уточнює, як звільнення Кліщіївки впливає на хід контрнаступу.

"Передусім, це контроль логістичних маршрутів, що забезпечують різними типами постачання місто Бахмут. Крім цього, це оголення флангів, зокрема південного, що дозволить нам надалі зручніше просуватися в глибину порядків супротивника і також завдавати точніших і глибших вогневих ударів, використовуючи артилерійські системи, FPV-дрони та інше наявне у нас озброєння", – пояснив він.