Гарячі новини

Пентагон: ядерні загрози Путіна не вплинуть на підтримку України

Представник міністерства оборони США бригадний генерал Патрік Райдер заявив, що погрози президента Росії Володимира Путіна застосувати ядерну зброю не вплинуть на військову підтримку України.

Як повідомляє " Європейська правда ", про це Райдер сказав на брифінгу у четвер.

"Що стосується заяв чи оголошень, які чути з Росії, то вони не впливають на зобов'язання міністерства продовжувати тісну роботу з нашими міжнародними партнерами та нашими союзниками щодо надання Україні тієї підтримки, якої вона потребує захисту своєї країни", - наголосив представник Пентагону. .

Водночас він заперечив, що ядерний шантаж Росії вплинув або впливає на те, які типи озброєння США та союзники готові постачати Україні.

"Ми зосереджуємося на тому, щоб продовжувати відкритий і сміливий діалог з українськими колегами та міжнародними партнерами та союзниками щодо того, чого потребує Україна, і ми продовжимо говорити про те, якими є ці потреби не лише в середньо- та довгостроковій перспективі, а й про те, якими є ці потреби зараз. Тому мені здається, що на ці розмови не впливає ситуація", – сказав Райдер.

Як відомо, вранці 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив у Росії часткову мобілізацію і заявив, що "не блефує" загрозами застосування ядерної зброї, стверджуючи, що ядерні загрози почалися з боку країн Заходу, а не Кремля.