Гарячі новини

На Прикарпатті переселенці у Коломиї можуть отримати допомогу від швейцарської «Medair»

Переселенці у Коломиї можуть отримати допомогу від організації «Medair».Про це повідомив очільник Коломийської громади Богдан Станіславський.
 
“Тільки недавно я зустрічався з представниками міжнародної благодійної організації «Medair», яка базується в Швейцарії, щодо їхньої роботи в Коломийській громаді, а днями вони вже почали підтримувати переселенців, – повідомив мер.-Організація допомагає ВПО з дрібними ремонтними роботами в домівках, де ті зараз проживають. Благодійники готові безплатно поміняти розетку, кран, змішувач, замки, двері тощо. Їхня мета – допомогти людям підготуватись до осінньо-зимового періоду. Щоб в будинках та квартирах було безпечно та тепло".
 
Залишити заявку на отримання допомоги можуть ВПО, які зареєстровані на території Коломийської громади, за посиланням – https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe14K0GGQiUrT…/viewform
 
Благодійники особисто розглянуть ці анкети та оберуть тих, кого зможуть підтримати. Також вони будуть виїжджати на місця, та перевіряти, чи справді є велика необхідність саме в цій допомозі.