Командиру «Азовсталі» дозволили подзвонити дружині
«Командир захисників «Азовсталі» Денис Прокопенко, який потрапив у російський полон у Маріуполі, вперше зв’язався із зовнішнім світом», – повідомляє британськаКомандир полку «Азов» Денис Прокопенко провів коротку телефонну розмову з дружиною.
– Їх годують, дають питну воду. Умови створені, і вони не зазнавали насильства протягом цього короткого періоду. Звичайно, ми не знаємо, що буде далі, але на даний момент є треті сторони - Організація Об'єднаних Націй і Червоний Хрест - які контролюють ситуацію.
– передала слова свого чоловіка Катерина Прокопенко.
– Більшість його поранених бійців утримуються в колонії в Оленівці під Донецьком. Важко поранені, яких небагато, перебувають у лікарні міста Новоазовська
– додала вона.
За словами Катерини Прокопенко, наскільки їй відомо, жоден із полонених українських бійців не був депортований до Росії. «The Guardian».
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии















