Гарячі новини

Київ уперше прийняв засідання Ради Україна-НАТО. Рютте назвав подію "потужним сигналом підтримки"

3 червня Київ уперше в історії прийняв засідання Ради Україна-НАТО.
 
Як наголосив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Марк Рютте, для участі в цьому знаковому заході до української столиці прибули делегації від кожної з 32 країн, які входять до блоку.
 
"Я привіз із собою весь склад Північноатлантичної ради для нашого історичного першого засідання Ради НАТО-Україна в Києві. Це саме по собі є потужним сигналом про міцні зв'язки між НАТО та Україною", - заявив він.
 
За даними джерел видання "Європейська правда", майже всі країни військово-політичного союзу делегували на цю зустріч своїх постійних представників при НАТО, і лише поодинокі держави відправили замість них заступників керівників місій.
 
 Зеленський вказав на особливу символічність та вагомість того, що дипломатичний захід такого рівня організували безпосередньо в Києві.
 
"Рада Україна-НАТО - це особливий формат нашої взаємодії. І це перша зустріч в такому форматі в Києві. Це справді історично. Важливо, що цей формат допомагає сфокусувати увагу партнерів на ключових речах безпеки", - додав він.