Гарячі новини

"АТБ" та "Райффайзен Банк" передали нове медобладнання вартістю три мільйони гривень Дніпровській обллікарні ім. Мечникова

АТБ" та "Райффайзен Банк" передали сучасне медичне обладнання Дніпровському областному центру хірургії ускладнень лікарні ім. Мечникова .

Днями "АТБ" та "Райффайзен Банк" передали нове медобладнання вартістю три мільйони гривень Дніпровській обллікарні ім. Мечникова, яка займається відновленням здоров'я та реабілітацією як цивільного населення, так і українських захисників.

Центр хірургії ускладнень, де створено нове торакальне відділення, отримав ендоскопічну стійку з комплектуючими: електрохірургічний блок ERBE VIO 300 S, ендоскопічний процесор AQ-100, відеогастроскоп VGT-Q30J, джерело світла AQL-100, відеоколохоскоп VCC-VCC VBC-1T30, гістеропомпу AFP-1 і т. д.

Тепер завдяки обладнанню нового покоління хірурги лікарні будуть проводити операції на легенях, бронхах, трахеї, діафрагмі та стравоході, зупиняти бронхіальні кровотечі, а також лікувати захворювання та травми органів грудної клітки, що у умовах сьогодення дуже важливо.

Це значно розширить оперативні можливості лікарів, дозволить рятувати життя та надавати кваліфіковану допомогу.