Гарячі новини

У Маріуполі на пляжі Піщаний тривають підготовчі роботи до музичного фестивалю "MRPL City"

У Маріуполі на пляжі Піщаний тривають підготовчі роботи до музичного фестивалю "MRPL City"- на узбережжі Азовського моря монтують чотири сцени. Про це Суспільному розповів організатор заходу Володимир Бригинець.

На узбережжі Азовського моря монтують сцени та збирають конструкції для встановлення акустичних систем та світла.

За словами Володимира Бригинця, для гостей фестивалю облаштують декілька зон відпочинку.div id="MIXADV_8330" class="MIXADVERT_NET">

"У цьому році до нас приїде невеличкий луна-парк, як доповнення до всіх розваг на фестивалі. Робимо цьогоріч також сцену, яка на 30% заходить у воду. Це є електронна сцена — арт. Там в основному буде техно формат музики", — розповів  організатор фестивалю.

Вдень будуть спортивні змагання: футбол, пляжний волейбол, а також проходитиме кубок України з бадмінтону.Для гостей фестивалю облаштують декілька локацій

На території фестивалю планують розмістити близько 15 тисяч людей. Триватиме фестиваль з 6 по 8 серпня.