Зона ООС на Донбасі за добу: 13 обстрілів біля Південного, Катеринівки, Луганського та ще п"яти населених пуктів.
За добу 14 березня в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксували 13 порушень режиму припинення вогню.Про це повідомляє штаб ООС у Facebook.
Зокрема, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ", біля населеного пункту Південне, противник вів вогонь з мінометів 82-го калібру, великокаліберних кулеметів, ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.
Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Збройних Сил України отримав кульове поранення.
Захиснику оперативно надали першу медичну допомогу та доставили до лікувального закладу. Стан здоров’я українського військового – задовільний.
Неподалік Катеринівки супротивник відкривав вогонь з протитанкового ракетного комплексу, гранатометів різних систем та стрілецької зброї.
Поблизу населеного пункту Луганське ворог вів обстріл позицій ЗСУ з великокаліберних кулеметів, а біля селища Троїцьке – ще й з автоматичних станкових та протитанкових гранатометів.
"В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї неподалік селища Лебединське, - говориться далі. -Поблизу населених пунктів Опитне та Авідіївка бойовикиздійснили обстріл у бік українських позицій, застосувавши підствольні гранатомети, а поблизу Пісків – ще й ручні протитанкові гранатомети та стрілецьку зброю.Окрім цього, в районі населеного пункту Гнутове окупанти вели вогонь з автоматичних станкових гранатометів.
Українські захисники на дії противника відкривали вогонь у відповідь.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии

















