Гарячі новини

"ЖОРСТОКІ ФОРМИ БУТТЯ". 55 військовослужбовців, які не придатні до служби в десантно-штурмових військах по інвалідності, утримують у підвалі 81 ОАембр ДШВ і не платять їм зарплати?

55 військовослужбовців, які не придатні до служби в десантно-штурмових військах по інвалідності, утримують у підвалі 81 ОАембр ДШВ і не платять їм зарплати, заявив в Інстаграмі Ілля Ярема, батько якого, за його словами, також перебуває в підвалі.

«Мого батька утримують у підвалі, не виплачують гроші та не дають звільнитися за станом здоров'я або перевестися в іншу частину. Його та ще 54 особи зі 129 ОБр ТРВ Кривий Ріг, 24 лютого 2024 року, перевели до 81 ОАембр ДШВ. Це при тому, що в нього в цей час були операції та реабілітації, які надалі призвели до погіршення групи інвалідності! Таких там 55 людей. Висновок ВВК – непридатний до служби у ДШУ», – повідомив Ярема.

«З березня місяця він та хлопці не отримують грошей. Рапорт на звільнення за станом здоров'я щодо інвалідності не розглядається, що протизаконно. За фактом, вони там просто заручники. Коли хлопці запитали МПЗшника «що ви робите для вирішення цієї ситуації?» відповідь була «Вас не повинно це еб@ть». Діти написали звернення до поліції, ВСП, ГБР. Нуль реакції. Тепер прошу максимального розголосу. Вони мовчали понад три місяці. Жодних дій від частини не було», – додав він.

Також Ярема опублікував відеозвернення військовослужбовців, яких, як заявляється, утримують у підвалі 81 ОАембр ДШВ.