За останню добу в зоні ООС на Донбасі 11 обстрілів: Зайцево, Луганське, Авдіівка, Водяне, Широкино - штаб ООС
27 березня супртивник одинадцять разів відкривав вогонь в бік українських позицій.Про це повідомляє штаб ООС у ранковому зведенні
"У передмісті Шумів окупанти застосували заборонені Мінськими домовленостями міномети 82-го калібру. Поблизу населених пунктів Зайцеве та Луганське російсько-окупаційні війська стріляли з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї" - сказано у повідомленні.
У відомстві додають, що неподалік Авдіївки окупанти відкривали вогонь із ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а поблизу Водяного, з гранатометів, а у передмісті Широкиного противник вів обстріл зі стрілецької зброї..
Також додається, що у втрат серед захисників Збройних Сил України немає.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии

















