Гарячі новини

Вночі у Сумах армія РФ атакувала енергетичні об'єкти

Сумська область, що межує з Росією на півночі України, поринула у темряву після того, як російські удари в ніч проти суботи пошкодили енергетичну інфраструктуру.

Станом на 8:00 через російську атаку енергетичних об'єктів знеструмлені 348 населених пунктів в Охтирському, Сумському районах та частково Суми, повідомили в АТ "Сумиобленерго".

"Розподіл електроенергії для жителів Сумської області відновлено. Проте, ремонтні роботи тривають, і під час здійснення перемикань можливі короткочасні тимчасові знеструмлення", додали у повідомленні.

Без електроенергії понад 100 тисяч точок обліку споживачів, зазначили у повідомленні.

"Бригади енергетиків працюють, щоб відновити розподіл електроенергії у кожну оселю", — зазначили в АТ "Сумиобленерго".

Вночі у Сумах армія РФ атакувала енергетичні об'єкти Сумщини безпілотниками типу "Шахед".Вночі у КП "Міськводоканал" повідомляли, що тимчасово припинена подача води в місто Суми. О 6:00 в КП зазначили, що включають в роботу Тополянський, Лучанський та Токарівський водозабори. Згодом додали, що відновлено водопостачання всіх об'єктів підприємства. Також водозабори міста працюють, система наповнюється та створюється тиск.Поки аварійно-ремонтні служби працюють над відновленням електропостачання, на маршрутах курсуватимуть тролейбуси з автономним ходом, повідомили в КП "Електроавтотранс".

 Російські ЗМІ  повідомили, що війська РФ вночі "завдали удару по заводу з виробництва ракетних боєприпасів".