Гарячі новини

В Україні сформувався значний прошарок людей, яких війна збагачує: тільки за один місяць війни Порошенко збагатився на понад 227 млн грн

 

В Україні сформувався значний прошарок людей, яких війна збагачує, тим чи іншим чином, і легально , і нелегально. Тільки за один місяць війни Петро Порошенко став ще багатшим на понад 227 мільйонів гривень, - пише Інстаграм з посиланням на НАЗК.

Зокрема, у травні П.Порошенко отримав кошти як відсотки, дивіденди та повернення грошей від військових облігацій.

"Раніше підприємливий Порошенко через свій банк вклав у облігації 156 млн. грн. Це були гроші українців, котрі донатили до його фонду на ЗСУ. Але замість ЗСУ, Порошенко провернув кошти і лише з них заробив 50 млн грн неоподатковуваного прибутку.

Також народні депутати від партії Порошенка "ЄС", яких у парламенті лише 27 осіб із 401, за війну збагатилися, як усі обранці Верховної Ради разом узяті.

Так, заробітки опозиціонерів із фракції "Євросолідарність" за два роки склали понад 3 млрд. грн.

Приблизно стільки ж заробили всі 374 депутати від інших партій, а сам «сивочолий» за війну перескочив з 12 на 3 сходинку найбагатших олігархів країни, пише джерело.

А екс-нардепку Сисоєнко відпустили під заставу в розмірі 904000 грн., повідомляють змі.

"Це та, яку сьогодні затримали за оформлення інвалідності для ухилянтів. Суд призначив їй залог в 904 тис грн, і Вона одразу його внесла і це не дивно, бо в неї під час обшуків знайшли 40+ лямів грн. Один день посиділа, і -  на свободу!".