В Сумській области за добу 117 "прильотів"
Протягом минулого дня росіяни здійснили обстріли з мінометів та артилерії 7 територіальних громад Сумської області, зафіксовано 117 прильотів.Про це повідомляє військова адміністрація Сумської області
Протягом дня росіяни здійснили обстріли 7 територіальних громад області: Білопільської, Есманської, Шалигинської, Новослобідської, Зноб-Новгородської, Миропільської, Юнаківської. Було зафіксовано 117 прильотів − з мінометів та артилерії.
Під обстрілами опинилися території Білопільської, Есманської, Шалигинської, Новослобідської, Зноб-Новгородської, Миропільської, Юнаківської громад.
По Білопільській громаді о 8:55 росіяни били з мінометів −12 мін та артилерії (САУ) − 5 снарядів у напрямку с. Іскрисківщина. Внаслідок обстрілу повторно пошкоджено будинок культури та ЛЕП.
Об 11.56 був артилерійський обстріл (САУ 152 мм) − 5 снарядів. А о 16.30 − 5 прильотів з міномету.
У Шалигинській громаді об 11:15 зафіксовано 3 прильоти, ймовірно, з міномету 120 мм. Також після 11.00 спостерігалось 20 прильотів, ймовірно, із САУ. Продовжився обстріл громади після 12.00 − 3 прильоти, попередньо з міномету 120 мм. Також був мінометний обстріл о 17:50 − 10 прильотів.
По Есманській громаді ворог гатив з міномету − 31 прильот за день.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии