Гарячі новини

Уряд Бельгії йде у відставку після поразки на парламентських виборах

 

Король Бельгії Філіп прийняв відставку уряду прем'єр-міністра Олександра де Кроо. Це сталося після того, як партія де Кроо "Відкриті фламандські ліберали та демократи" зазнала нищівної поразки на парламентських виборах.

Вони проходили одночасно із виборами до Європарламенту. За підсумками голосування "Відкриті фламандські ліберали та демократи" отримали менше ніж 7% голосів. Відома своєю антимігрантською риторикою ультраправа партія "Фламандський інтерес" посіла друге місце, набравши 17,5%. Головною політичною силою в країні стала помірковано права партія "Новий фламандський альянс" з 22%.

Тепер у Бельгії розпочинаються міжпартійні консультації з метою формування нового кабінету міністрів.

Король Бельгії Філіп прийняв відставку уряду прем'єр-міністра Олександра де Кроо. Це сталося після того, як партія де Кроо "Відкриті фламандські ліберали та демократи" зазнала нищівної поразки на парламентських виборах. Вони проходили одночасно із виборами до Європарламенту. За підсумками голосування "Відкриті фламандські ліберали та демократи" отримали менше ніж 7% голосів. Відома своєю антимігрантською риторикою ультраправа партія "Фламандський інтерес" посіла друге місце, набравши 17,5%. Головною політичною силою в країні стала помірковано права партія "Новий фламандський альянс" з 22%. Тепер у Бельгії розпочинаються міжпартійні консультації з метою формування нового кабінету міністрів.