"Укртрубопром" попереджає про загрозу припинення трубних заводів у прифронтових регіонах через блокаду пунктів пропуску на західних кордонах
"Укртрубопром" попереджає про загрозу припинення трубних заводів у прифронтових регіонах через блокаду пунктів пропуску на західних кордонах, заявляє гендиректор об'єднання "Укртрубопром" Георгій Польський.
Трубні підприємства України за 9 місяців збільшили випуск труб на 5%, але у разі продовження блокади на кордоні можуть зупинити заводи.
Він заявив, що ситуація серйозно ускладнює експорт сталевих труб, особливо до Європи, який став єдиним напрямком для українського бізнесу після початку війни.
Багато вантажівок із трубами застрягли в пробках, порушено терміни доставки клієнтам у Європі.
У разі розширення страйку на інші східноєвропейські країни трубні заводи, розташовані в прифронтових зонах, можуть бути змушені призупинити виробництво вже до середини грудня.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии