Гарячі новини

У Підмосковному Фрязіно горить будинок науково-дослідного інституту «Платан», який займається розробкою електронно-лучевих приладів

У Підмосковному Фрязіно горить будинок науково-дослідного інституту «Платан», який займається, зокрема, розробкою електронно-лучевих приладів та напівпровідникових лазерів, а також рідкокристалічних екранів. Про це повідомляє  ND з посиланням на видання Baza

"За попередньою інформацією, пожежа почалася на 5-6 поверхах, біля кабінетів корпусу планування та проектування", - пише Baza.

Заблоковані в охопленому вогнем будинки НДІ «Платан» намагаються врятувати за допомогою пожежних сходів.

За інформацією «Базі», щонайменше одна людина постраждала — надихалася димом, — однак точна кількість потерпілих поки що невідома.

Рятувальники не можуть дістатися заблокованих людей, пожежники готують автодрабину.

Локалізувати пожежу наразі не вдається – вогонь поширюється на перекриття. За попередніми даними МНС, загалом біля будинку заблоковано 9 людей.

Рятувальна операція триває — біля будинку горять три поверхи, з 5-го до 8-го. Пізніше видання повідомило про вибух у помешканні НДІ «Платан».

Вся будівля охоплена димом, горить уже та частина, де раніше були люди. Площа пожежі – 3500 квадратних метрів. Один із заблокованих не зміг більше перебувати в задимленому поміщенні та вистрибнув із восьмого поверху.

За останньою інформацією, щонайменше два людини загинули у пожежі. Горять уже всі поверхи, є загроза обвалення даху. Площа пожежі – 4000 квадратних метрів.