Гарячі новини

Telegraph: "Настрої в Україні погіршуються" через високі втрати та перспективи затяжної війни

"Настрої в Україні погіршуються" через високі втрати та перспективи затяжної війни, пише Telegraph.

Один офіцер ВСУ не під запис розповів про втрати, які зазнала його рота під час атаки через мінні поля. За його словами, тим, хто замінив полеглих, не вистачало підготовки та мотивації.

"І якщо війна затягнеться ще на один чи два роки, навантаження на обмежені людські ресурси України може стати величезним", - передає видання слова офіцера.

"Можливо, найбільша відмінність від 2022 року в тому, що зараз померло так багато людей", - заявив нардеп Дмитро Наталуха

. "Кожна друга людина тепер знає когось, хто загинув у боях. Я втратив рахунок своїм друзям, які загинули", - сказав Наталуха.

Військовий медик Аліна Михайлова заявила, що після таких втрат для неї "ніколи не буде перемоги", оскільки "люди, яких ми втратили, не будуть поряд із нами".

"Це сумна реальність. Перемоги, до якої я так жадала, ніколи не буде. Нам не буде з ким це відсвяткувати. Перемогу буде досягнуто дуже дорогою ціною, тому що перемога буде вимірюватися життями людей; люди, про які ви читаєте в некрологах щодня ", - сказала Михайлова.

Раніше військком Полтавської області озвучив цифри, за якими на кожні сто мобілізованих залишалося у строю по 10-20 осіб.