Гарячі новини

Симоньян запропонувала підірвати ядерну бомбу над Сибіром

Головний редактор державного телеканалу Russia Today та інформаційного агентства "Росія сьогодні" в авторській програмі "Ч.Т.Д." виступила з ідеєю зробити ядерний вибух на російській території, як вона висловилася - "десь над Сибіром", пише Радіо Свобода, посилаючись на The Insider.

Таким чином, на думку Симоньян, буде покарано "колективний Захід", з яким, за словами головного редактора RT, воює Росія.

Видання The Insider цитує заяву Сімоньян, адресовану лідерам західних країн, майже повністю: "Дорогі та шановні колишні партнери, називаючи речі своїми іменами, ви ведете війну з нами, а ми змушені вести війну з вами, з усіма витікаючими. І для цього не обов'язково навіть, як, царство йому небесне, Жириновський вимагав - разом довбати по Вашингтону ... Мені тут одна розумна людина розповіла те, про що я навіть не здогадувалася і не знала... Якщо зробити за сотні кілометрів на нашій же території, десь над Сибіром, термоядерний вибух, то нічого страшного на землі не буде. Ні ядерної зими, яку всі бояться, ні жахливої радіації, яка вб'є всіх довкола, а кого не вб'є, ті помруть упродовж десяти років від онкології – нічого цього. А буде виведена з ладу вся радіоелектроніка, всі супутники, ось ця камера, на яку я зараз знімаю, телефон, який поряд зі мною лежить... І ми повернемося з вами на рік якийсь 1993-й - дротові телефони У телефоні-автоматі ... Я вам скажу: чудово ж жили, правда, я навіть зрадію. Як мінімум, мені не доведеться пояснювати своїм дітям, чому у всіх є гаджети, а у них немає... (Симоньян надалі пояснила, що забороняє своїм дітям користуватися гаджетами, - Прим.РС). Ця опція – вона залишається, і це ще найгуманніше. Сама така, знаєте, травоїдна опція. Я не бачу жодного результату, крім приблизно такого, подобається мені це чи ні”.

Зазначається, що Сімоньян не назвала ім'я людини, яка розповіла їй про існуючу ідею ядерного вибуху над Сибіром, і не уточнила, чи є вона посадовцем.

На заяву головного редактора Russia Today вже відреагував речник президента Росії Дмитро Пєсков.

Він заявив, що Сімоньян не працює в російських органах влади і не відображає офіційної позиції Кремля.