Гарячі новини

СДБ Грузії заявляє, що соратники Саакашвілі "планують у жовтні-грудні влаштувати масові заворушення з метою силового повалення уряду"

Влада Грузії заявляє, що соратники Саакашвілі "планують у жовтні-грудні влаштувати масові заворушення з метою силового повалення уряду". Про це повідомляє Служба державної безпеки Грузії.

Розпочати ці заворушення на гаслах боротьби з "проросійською владою", за твердженням СДБ, планується після публікації звітів Єврокомісії та Євросоюзу.

Організаторами цього плану називають колишнього міністра внутрішніх справ Вано Мерабішвілі, колишнього його заступника, а нині заступника військової контррозвідки України Гію Лорткіпанідзе, колишнього охоронця Саакашвілі Михайла Батуріна, командира чинного в Україні "Грузинського легіону" Мамуку Мамулашвілі.

Заявлено, що реалізація цього плану планується за координації та фінансової підтримки деяких зарубіжних країн.

Планується створення наметового містечка та барикад на центральних проспектах та стратегічних об'єктах Грузії, захоплення урядових будівель.

Також СДБ заявляє про планування провокації з підривом намету та загибеллю протестувальників для «створення образу жертв режиму та ескалації конфлікту між протестувальниками та силовиками».

Служба держбезпеки заявляє, що протидіятиме цим планам.