Гарячі новини

Росія офіційно через МЗС звинуватила Україну у теракті у Підмосковʼї. Україна через СБУ - РФ в терактах проти України

 

Росія офіційно через МЗС звинуватила Україну у теракті у Підмосковʼї та "передала вимоги про арешт  "причастных к нападению на «Крокус» и другим терактам».

Зокрема, вимагають, щоб «Киев затримав главу СБУ Василя Малюка».

УСБУ  дала офіційну відповідь -  зворотнім звинуваченням:

"Намагаючись апелювати до норм міжнародного права, а саме до конвенції про боротьбу з тероризмом, МЗС РФ забуває, що саме Путіна офіційно оголошено в міжнародний розшук ... особливо цинічно заяви про тероризм звучать від самої країни-терориста на тлі річниці звільнення Бучі та звірств, які там робили росіяни. Ми пам'ятаємо кожного загиблого українця та зробимо все, щоб ворог отримав справедливу відплату. Тому будь-які слова російського МЗС нікчемні. Росія справді може зробити лише одну заяву, яка варта уваги – на весь світ оголосити про свою поразку у війні та про виведення окупаційних військ з української землі".

Крім того, міністр закордонних справ України Дмитро Кулєба 2 квітня відвідає Гаагу, дн він братиме участь у конференції про воєнні злочини російських військових, повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Основну увагу приділять створенню спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України.

Організаторами конференції є Україна, Нідерланди та Єврокомісія. Участь візьмуть прокурор Міжнародного кримінального суду, генеральний секретар Ради Європи, президент Євроюсту, представники Міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, Міжнародного центру переслідування за злочин агресії проти України та інші.