"Оперативна обстановка надзвичайно складна та напружена". Сирський та Умеров відвідали військові частини, які тримають оборону на авдіївському та куп'янському напрямках
Новий головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський та міністр оборони країни Рустем Умеров відвідали військові частини та підрозділи, які тримають оборону на авдіївському та куп'янському напрямках.
"Оперативна обстановка надзвичайно складна та напружена", - написав Сирський у Telegram-каналі за підсумками робочої поїздки у вівторок, 14 лютого.
За словами головкому, росіяни мають чисельну перевагу в особовому складі, не зважають на втрати і продовжують використовувати тактику "м'ясних штурмів".
Крім того, армія РФ активно "застосовує авіацію, завдає поразки керованим авіаційним бомбам, веде щільний мінометний і артилерійський вогонь" за позиціями ЗСУ, стверджує Сирський.
Українські сили намагаються утримати позиції.
Головком запевнив, що ЗСУ "роблять все можливе, щоб не допустити просування військ РФ углиб української території і утримати позицію, незважаючи на складну обстановку".
"За результатами роботи ухвалили низку важливих рішень, спрямованих на посилення бойових можливостей наших військових частин та попередження дій ворога", - додав Олександр Сирський.
Це перша поїздка Сирського до лінії фронту на сході України відколи його призначили новим головнокомандувачем ЗСУ замість Валерія Залужного.
Виступаючи з першим зверненням після призначення, Сирський повідомив, що на порядку денному ЗСУ "стоять нові завдання", насамперед – військова логістика, навчання та підготовка особового складу, а також запровадження нових технічних рішень, пише DW.
МВС України повідомляє, що російські удари по містах збільшилися. Росія інтенсифікувала атаки. Надходять повідомлення, що російські військові перерізали основну лінію постачання української армії в Авдіївці через Індустріальний проспект. Але оперативного оточення Авдіївки поки що немає, ЗСУ можуть забезпечити постачання через дві другорядні дороги.
Радник Байдена закликав спікера нижньої палати Конгресу республіканця Майка Джонсона "швидко поставити законопроєкт на голосування", висловивши впевненість, що його підтримає переважна більшість представників обох партій.
"Кожен день зазнають втрат як українці, так і інтереси національної безпеки США. Ставки зростають щодня, як і ціна нашої бездіяльності, особливо в Україні", заявив він.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии