Гарячі новини

На Сумщині 55-річний чоловік після візиту до ТЦК опинився у реанімації

На Сумщині 55-річний чоловік після візиту до ТЦК опинився у реанімації.

Українські ЗМІ повідомляють, що родичі 55-річного чоловіка із міста Шостки стверджують: чоловіка таємно відвезли із Сум до Харкова, де він двічі втратив свідомість та потрапив до реанімації.

Як розповіла родина потерпілого, чоловік добровільно прийшов проходити медкомісію.

"Під час проведення комісії зроблено кардіограму, де з'ясувалося, що на серці рубці. Подзвонили сімейному лікарю, яка повідомила, що з високою ймовірністю громадянин переніс інфаркт і обов'язково потрібно пройти УЗД серця. Останні 3 роки почав підвищуватися тиск, з гіпотоніка переріс у гіпертоніка. Крім того, є проблеми зі спиною із тридцяти років. При зміщенні дисків відмовляють ноги", - розповіла дружина 55-річного чоловіка.

Дружина чоловіка додає, що сімейний терапевт радила дообстеження, але ВЛК навіть не помірили тиску, і сказали, що чоловік може служити.

"Під час спілкування з головою ВВК чоловік попросив зробити дообстеження через справді поганий стан здоров'я та можливість негативних та непередбачуваних ситуацій (бо таке періодично трапляється у цивільному житті через вищевказані проблеми), на що отримав відмову у грубій формі", - каже дружина.

Після цього постраждалий отримав нову повістку і мав їхати до навчального центру у Сумах, але його привезли до Харкова, де йому стало погано. За даними сім'ї, ТЦК обіцяли доставити його до Шостки, але автобусом повезли до Гончарівська (північ Чернігівської області).

Тут він ще раз знепритомнів, і в такому стані доправили до Конотопської лікарні, в якій потрапив до реанімації.

Як повідомили у приймальному відділенні, у тяжкому стані. "У лікарні він опинився без супровідних документів. Представники Шосткинського ТЦК та СП навіть не повідомили сім'ї, що чоловік у реанімації м. Конотоп", - розповіли родичі, які дізнались про стан чоловіка випадково через знайомих