Гарячі новини

На Київщині розкрито злочинне угруповання, яке шантажувало людей, вимагаючи гроші за неіснуючі борги

Затримані учасники злочинного угруповання з Житомирщини, які діяли в Києві та на Київщині, вимагали у людей неіснуючі борги, при цьому підпалюючи їхнє майно та погрожуючи розправою.

Аби пересуватися в комендантську годину, вони використовували підроблені посвідчення правоохоронних органів та перепустки.

7 квітня правоохоронці провели 34 обшуки  — в т. ч. на Київщині,  Житомирщині та саме в Києві — і знайшли в них вогнепальну і холодну зброю, гранати, засоби конспірації, підроблені документи тощо.
 
Затримано 6 учасників, ще одного оголошено в розшук.

 

 

Під час затримання зловмисників поліцейські вилучили викрадене майно та фальшиві документи. Одержавши від жертв гроші, злочинці відібрали у них автомобіль як “частину боргу”. Трьох затриманих оголосили підозру за вимагання грошей та незаконне заволодіння майном. Їм загрожує до 12 років ув’язнення за ці злочини.