Гарячі новини

Медуза: Куратор"Вагнера" Пригожин через нестачу боєприпасів погрожує залишити Бахмут"

Куратор ПВК "Вагнер" Євген Пригожин перейшов фактично до відкритого шантажу військово-політичного керівництва Росії, пише Медуза.
 
В інтерв'ю російському військовику Семенову Пегову він заявив, що написав листа Шойгу, в якому сказав, що якщо в строк до 28 квітня (тобто до вчорашнього дня) не буде вирішено проблему з постачанням боєприпасів для «Вагнера», то ПВК залишить позиції в Бахмуті. і оголить фронт. Що, на думку Пригожина, напередодні очікуваного настання ЗСУ (воно, за його прогнозом, почнеться не пізніше 15 травня) може призвести до катастрофічних наслідків для Росії.
 
В інтерв'ю Пригожин дуже погано відгукувався як про російське командування, так і про російську армію в цілому («треба забути слово «ВДВ щось робить у Бахмуті»).
 
Втім, не виключено, що такий потік «зради» від Пригожина викликаний не лише й не так реальними проблемами з боєприпасами та іншим, як із черговим загостренням міжкланової боротьби за контроль над міноборони РФ та його грошовими потоками.
 
У ході інтерв'ю Пригожин неодноразово лаяв Шойгу за недавнє звільнення заступника міністра оборони Михайла Мізінцева, з яким куратор ПВК, за його словами, мав добрі стосунки.
 
Мізинців займався питаннями постачання та забезпечення російських військ - сфера, в якій освоюються зараз грандіозні гроші.