Гарячі новини

“Мародерам уже нічого красти”: волонтер з Часів Яру розповів про ситуацію

Місто Часів Яр на Донеччині потерпає від безперервних російських обстрілів та атак дронів. Мешканці ховаються в підвалах, а безпритульні тварини борються за виживання в умовах нестачі кормів і водияяяя, пише Бахмут IN.UA.

Місцевий волонтер Євген Ткачевй розповів, що ситуація у Часів Ярі залишається критичною через постійні обстріли та загрозу атак дронів. Люди змушені жити в підвалах, а пересуватися містом можна лише рано-вранці або за несприятливих погодних умов.

Запаси кормів для них давно вичерпалися, а через спеку гостро бракує питної води. Допомагати тваринам стає дедалі важче.

“Мародерам вже нічого красти”, – за словами волонтера, масштаби руйнувань у Часів Ярі є настільки великими, що мародерам уже просто немає чого красти – все пограбовано чи знищено обстрілами.

Нагадаємо, що у місті  станом на вечір 5 червня, залишаються 664 людини.

Це люди старшого віку, з якими щодня працює місцева влада, з питань евакуації. Наразі вони відмовляються виїжджати. Пенсіонери забезпечені їжею, водою та медикаментами. Поранених від російських обстрілів доставляють у лікарню, а от із загиблими ситуація важча, вже є випадок, коли людину поховали у дворі приватного будинку. Влада наголошує на евакуації.