Гарячі новини

Колона з технікою та вагнерівцями у ніч на неділю залишила територію Ростова-на-Дону- губернатор

Колона з технікою, а також бійцями ПВК "Вагнер" у ніч на неділю залишила територію Ростова-на-Дону, повідомив у своєму Telegram-каналі губернатор Ростовської області Василь Голубєв.

За його словами, колона вийшла з міста, подавшись до польових таборів.

Як передає ТАРС, ситуація в центрі Ростова-на-Дону !нормалізувалася до півночі".

"Рух цивільного транспорту дорогами, у тому числі Будьонівським проспектом, повністю відновлено. Нині поряд із будівлею головного штабу Південного військового округу немає військової техніки та людей у військовій формі. Люди вільно пересуваються містом. На Будьоннівському проспекті залишається один бронетранспортер, поряд із ним знаходяться екіпажі поліції", - повідомив він.

Нагадаємо, вночі бойовики ПВК "Вагнер" увійшли до Ростова-на-Дону, а вранці Пригожин опублікував відеозвернення, записане зі штабу Південного військового округу. "Ми знаходимося в штабі. 7 годин 30 хвилин ранку. Під контролем військові об'єкти Ростова, у тому числі аеродром. Літаки, які йдуть для бойової роботи, йдуть штатно, проблем ніяких немає. Санітарні борти йдуть, проблем немає. Все, що ми робимо. , це взяли під контроль, щоб штурмова авіація не завдавала ударів по нас, а завдавала українцям. Головний штаб управління, пункт управління працює у штатному режимі", - заявив Пригожин.

Він вимагав зустрічі з начальником Генштабу ЗС РФ Валерієм Герасимовим та міністром оборони Сергієм Шойгу. "Поки їх не буде, ми знаходимося тут, блокуємо місто Ростов і йдемо до Москви", - заявив Пригожин у розмові із заступником міністра оборони Росії Юнус-Беком Євкуровим та заступником начальника ГРУ Генштабу РФ Володимиром Алексєєвим.