Гарячі новини

Колишній голова української Херсонської ОВА Геннадій Лагута, про смерть якого стало відомо в неділю, наклав на себе руки - депутат

Колишній голова української Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута, про смерть якого стало відомо в неділю, наклав на себе руки. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці* депутат облради Сергій Хлань.

Геннадію Лагуті було 49 років.

За твердженнями Сергвя Хланя, Лагута прийняла велику дозу таблеток, яка стала смертельною.

Також він заявляє, що причиною самогубства стали безпідставні звинувачення у здачі Херсона російським військам навесні 2022 року.

За його словами, колишнього голову Херсонської області (він керував ОВА з жовтня 2021 року до кінця червня 2022 року) довели до самогубства підозрами .

"Це його звинувачували у здачі Херсонщини, хоча в його обов'язках немає жодного слова про підготовку до оборони, такі завдання не стосувалися на момент повномасштабного вторгнення та керівництва військами. ...Треба кого- то кинути натовпу? Ну от кинули", - написав депутат у Facebook

За даними Хланя, Лагута на момент початку війни був єдиним із представників обласної влади, хто не втік із Херсона, забезпечив вивезення документів, евакуацію людей, блокування електронних ключів. "А знаєте, що в ВП три дні до вторгнення не відповідали на дзвінки? От просто не брали трубку від голови південної області...", - розповідає Хлань.