Гарячі новини

КНДР провела перші комплексні тактичні навчання щодо нанесення умовного ядерного контрудара

КНДР 22 квітня провела перші комплексні тактичні навчання щодо нанесення умовного ядерного контрудара із застосуванням реактивних систем залпового вогню калібру 600 мм, пише ТАРС.

Як повідомило Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК), ними керував лідер країни Кім Чен Ин.

У маневрах задіяно систему "Курок ядерної зброї", як називається система комплексного контролю над ядерною зброєю, передає ЦТАК.

Навчання включали тренування застосування системи "Вулканічна тривога", яку включають у "максимальній ядерній кризовій ситуації", і системи командування ядерним контрударом, а також виконання завдання із застосуванням снарядів з імітацією ядерної боєголовки.

У ході маневрів бійці підрозділу, на озброєнні якого стоять "надвеликі реактивні гармати", "дружно випустили струмені вогню для знищення ворогів" і вразили ціль, розташовану на острові на відстані 352 км, пише ЦТАК.

Кім Чен Ин порівняв точність цих комплексів зі "стрільбою зі стрілецької гвинтівки".

Як зазначається, навчання "стали попередженням для ворогів, які здійснюють конфронтаційні воєнні дії проти КНДР".

Серед них агентство назвало серію навчань, "які провели США та "маніяки війни" з республіки Корея". У повідомленні ЦТАК наголошується, що "ситуація на Корейському півострові в галузі безпеки перебуває під загрозою через безперервні провокації ворожих сил".