Гарячі новини

Генштаб: із 92-х бойових зіткнень понад третина – на Покровському напрямку

92 бойових зіткнень відбулося на лінії фронту 10 липня, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у денному зведенні.

«На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили найбільшу кількість спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Воздвиженка, Новоолександрівка, Калинове, Євгенівка, Новоселівка Перша, Карлівка, Прогрес та Юр’ївка. Сили оборони стримують натиск та відбили 19 атак противника, 12 боїв ще точаться», – вказано в повідомленні.

Також напруженою є ситуація на Торецькому Лиманському та Сіверському напрямках, де зафіксовано 15, 10 і 11 атак російських сил відповідно.

Тривають бойові дії також на Харківському, Куп’янському, Краматорському, Курахівському, Времівському, Гуляйпільському, Оріхівському та Придніпровському напрямках.

За даними аналітиків DeepState, на Покровському напрямку в Донецькій області війська РФ просунулися біля Лозоватського, Прогресу, Воздвиженки та Новоселівки Першої. Російським військам до важливої траси Покровськ-Костянтинівка залишилося близько 5,6 кілометрів.

Під Торецьком Донецької області російські військові викопали тунель для того, щоб зайти до тилу ЗСУ. Він завширшки 90 сантиметрів, довжина не розголошується. Натомість український військовий журналіст Андрій Цаплієнко пише, що тунель на Торецькому напрямку, спрацювавши один раз, втратив своє значення.