Гарячі новини

ГБР повідомило праціникам військомату на Льввщині про підозру у тортурах та незаконне позбавлення волі. Чи не нагадує це одіозного одеського військкома Борисова, який "наварив" на мобілізації 180 мільйонів

Одіозний одеський військком Євген Борисов залишається у СІЗО, заставу у 150 млн гривень за нього не вносили. Про це повідомляє "УП" із посиланням на джерело у правоохоронних органах.

19 вересня суд продовжив екс-військовому термін утримання під вартою до 22 жовтня. Нагадаємо, його підозрюють у незаконному збагаченні та навмисному ухиленні від служби. Історію Борисова, у сім'ї якого виявилася нерухомість в Іспанії та цілий автопарк елітних авто

За даними Національного агентства з протидії корупції, колишній одеський військком незаконно збагатився на суму 188 мільйонів гривень.

"Показово в цій історії наступне: корупціонером виявився той самий колишній одеський військком, при якому місто набуло сумнівної слави "столиці жорстких методів мобілізації". Багатьом пам'ятні історії заштовхування громадян у військкомівські бусики на одеських вулицях серед білого дня. Якось подібним чином ледь не мобілізували рок-гурт, який навіть приїхав до міста на концерт. І все б нічого, якби в цей же час людина, яка керує процесом мобілізації в Одесі, не збирала хабара за оформлення відстрочок і "білих квитків" в обсягах, що дозволили йому купити будинок в Іспанії за 4 мільйони доларів", - пише сайт Клименко.Time.

Як виявляється, ситуація одним Борисовим не обмежується, мабуть є і інші "борисови", у військоматах яких простежується схожий почерк роботи.

Адже, занепокоєність викликає і інший випадок – на днях стали відомі подробиці знущань над чоловіками у військкоматі Старого Самбору Львівської області.

Нагадаємо, двох чоловіків із Харкова та Кривого Рогу затримали при спробі перейти кордон та відправили до військкомату, де їх намагалися змусити пройти медкомісію для відправки до армії. Ті відмовлялися, після чого їх піддали тортурам.

"Обидва чоловіки спали на дошках, їх не виводили на вулицю, годували недоїдками, били і не надавали медичної допомоги. Телефони відібрали, але їм вдалося передати відео, яке потрапило до соцмережі. Причому поліція все знала, вони у змові з ТЦК", - розповів "Країні" джерело у прокуратурі Львівської області. За його словами, це далеко не поодинокий випадок, коли затриманих на кордоні чоловіків намагаються одразу відправити до армії.

 20 вересня ГБР повідомило праціникам військомату про підозру у тортурах та незаконне позбавлення волі . Наразі військовим загрожує до 10 років в'язниці.