До суду передано справу колишнього заступника голови Одеської ОДА Ігоря Ткачука, якого підозрюють в отриманні 10 тис. дол. хабара - Прокуратура
До суду передано справу колишнього заступника голови Одеської ОДА Ігоря Ткачука, якого підозрюють в отриманні 10 тис. дол. хабара, повідомляє прокуратура.
За даними слідства, у березні цього року чиновник разом зі своїм помічником вимагав та отримав від громадянина 5 тис. доларів, за які обіцяв вплинути на керівників комунального підприємства для ухвалення рішення про його працевлаштування.
Ще 5 тис. дол. чиновник разом з іншим спільником вимагав і отримав від цього ж громадянина за вплив на суддів з метою ухвалення "потрібного" рішення у господарській справі.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии