Гарячі новини

Депутати хочуть "легалізувати корупцію" в оборонній сфері ?

Депутати хочуть "легалізувати корупцію" в оборонній сфері, — пише Україна-онлайн з посиланням на ЦПК.
 
ВР розглядає законопроєкт №13423, який виключає кримінальну відповідальність за злочини, вчинені під час виконання оборонних контрактів.
 
Він запроваджує спеціальний режим для підприємств оборонно-промислового комплексу, внесених до закритого Переліку Міноборони.
 
Спеціальний режим діятиме не лише під час воєнного стану, а й протягом трьох років після його завершення.
 
Передбачена також можливість амністії заднім числом для порушень, скоєних до включення до Переліку, але в період воєнного стану.
 
Законопроєкт також забороняє НАБУ розслідувати зловживання в оборонній сфері. Інші правоохоронні органи зможуть починати слідчі дії щодо підприємств із Переліку Міноборони лише за згодою Генпрокурора.
 
"Документ підтримали 126 депутатів (123 — зі "Слуги Народу"). Серед авторів  Бужанський, Веніславський, Гетманцев, Іонушас, Арахамія, Фріс та інші, але більшість підписантів — ноунейми", - пише  джерело.