Гарячі новини

"Чесні новини". Застміністра соцполітики Дар"я Марчак, чия зарплатня становить 180 тис. грн, проводит роз"яснювальну роботу з українцями, як"відкладати кошти для пенсійних накопичень"

Заступниця міністра соцполітики Дарія Марчак, чия зарплатня  становить більше 180 тис. грн на місяць, проводить роз"яснювальну роботу з українцями, що треба "відкладати кошти із зарплати для пенсійних накопичень".Про це пишуть Чесні новини у Телеграм.
 
 "Я регулярно хоча б трошки відкладаю кошти із зарплати, щоб мати «подушку безпеки» і на кризову ситуацію, і на свій пенсійний вік, — каже заступниця міністра соцполітики Дарія Марчак.
"Подушка" вже становить1,26 млн грн згідно з даними декларації . Тобто,  ії зарплатня у Мінсоцполітики становить більше 180 тис. грн на місяць, повідомляють "Чесні новини" у Телеграм.
 
Напередодні Марчак проводила із українцями "роз"яснювальну бесіду":
 
"Треба пояснювати, чому всі люди мають бути зацікавлені в більш пізньому виходу на пенсію, — казала заступниця міністра соцполітики Дарія Марчак. - Це суттєво збільшить вашу власну пенсію (на 0,5% за кожен додатковий місяць після 60 років і 0,75% – якщо відстрочка більш ніж на 5 років). Наприклад, якщо ви отримуєте сьогодні заробітну плату на рівні середньої по країні ( 16 тис грн. - ред.) , у вас уже 35 років стажу, то ви маєте право вийти на пенсію в 60 років. Але якщо ви добровільно відтермінуєте свій вихід на пенсію до 65 років, то розмір вашої пенсії збільшиться з 5424 грн до 7050 грн (або на 30%)», — зазначила Марчак.

 
Открыть фото