Гарячі новини

Польща скасувала намічені на 14 травня переговори з Україною щодо експорту зерна через звинувачення міністра агрополітики Сольського - міністр агрополітики Польщі

Польща скасувала намічені на 14 травня переговори з Україною щодо експорту зерна через звинувачення міністра агрополітики Сольського у корупції. Про це заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак в інтерв'ю газеті Dziennik Gazeta Prawna.

"Переговори з Києвом перервані, тому що ми не вестимемо переговори з людьми, які звинувачуються в корупції", - заявив він.

Нагадаємо, що Рада вже усунула Сольського з посади міністра агрополітики.

"Польща не зупиняла переговорів з Україною з аграрних питань", -  заявив у відповідь посол Микола Зварич. - Йдеться не про зупинку переговорів, адже розмови тривають і далі на всіх рівнях, у тому числі на рівні посольства. З відомих нам об'єктивних причин просто виникла потреба перенести термін зустрічі міністрів сільського господарства України та Польщі на пізніше, коли з українського боку буде визначено офіційну особу Міністерства аграрної політики для участі у такій зустрічі. Але хочу запевнити, що інтерес до продовження зустрічей на рівні профільних міністерств із залученням асоціацій фермерів двох країн залишається високим, і такий діалог є ефективним”.