На Луганщині за три місяці землекористувачі та власники землі сплатили понад 80 млн гривень
Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 80 млн гривень за січень-березень 2021р, повідомляє ГУ ДПС у Луганській області.
У Луганській області юридичні та фізичні особи сплатили у січні - березні 2021 року 80,5 млн грн плати за землю. Це на 8,5 млн грн або 11,9 відс. більше ніж у аналогічному періоду минулого року.
Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.
Фахівці Головного управління ДПС у Луганській області інформують, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у звітному році.
- Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы получить возможность отправлять комментарии















